Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2012/2013

 

Nazwa konkursu

Nazwisko i imię ucznia

Opiekun

Miejsce

Ranga




Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego
Dla Gimnazjalistów

Katrin Rozmus

Monika Marek

Laureat

ogólnopolski


Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów Łukasz Stanik Agata Kansy Finalista ogólnopolski

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

Łukasz Stanik

Agata Kansy

Laureat

wojewódzki


Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego
Katrin Rozmus Monika Marek Laureat wojewódzki

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii

Paulina Przygocka

Ewa Małecka

Laureat

wojewódzki


Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii

Łukasz Stanik

Agata Kansy

Laureat

wojewódzki


Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

Łukasz Stanik

Małgorzata Trzeciakiewicz

Laureat

wojewódzki


Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z
Wiedzy o Społeczeństwie

Grzegorz Korda

Joanna Krzemień

Finalista

wojewódzki


Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z
Wiedzy o Społeczeństwie

Daniel Wesołowski

Joanna Krzemień

Finalista

wojewódzki


Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii

Joanna Jamrozy

Bożena Jaworska

Finalista

wojewódzki


Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z
Biologii

Łukasz Stanik Bożena Jaworska Finalista wojewódzki
Matematyczne Mistrzostwa Polski Łukasz Stanik Agata Kansy II miejsce w Polsce ogólnopolski
Matematyczne Mistrzostwa Polski Paulina Przygocka Małgorzata Rudnicka 71 miejsce ogólnopolski
Matematyczne Mistrzostwa Polski Jakub Urbańczyk Katarzyna Szewczyk 97 miejsce ogólnopolski
Kangur Matematyczny
Fik Kamil Katarzyna Szewczyk wyróżnienie międzynarodowy
Kangur Matematyczny Łukasz Stanik Agata Kansy wyróżnienie międzynarodowy


Konkurs ortograficzny

 

Katrin Rozmus


Monika Marek


I miejsce


rejonowy


Konkurs biblijny Łukasz Stanik Elżbieta Czaplińska
I miejsce


rejonowy

Konkurs biblijny Katarzyna Romańczyk
Elżbieta Czaplińska II miejsce


rejonowy

Konkurs biblijny Łukasz Stanik Elżbieta Czaplińska IV miejsce wojewódzki
Konkurs wiedzy o Hlondzie

Łukasz Stanik
Daniel Wesołowski Katarzyna Romańczyk

Elżbieta Czaplińska I miejsce miejski
Ja i moje gimnazjum Bazyli Cyran
Anna Sygut
wyróżnienie rejonowy
Konkurs multimedialny z przedmiotów przyrodniczych Alicja Kaufmann Katarzyna Roik
Anna Sygut III miejsce miejski
Konkurs multimedialny z przedmiotów przyrodniczych Kamil Długajczyk
Ewa Małecka wyróżnienie miejski
Rozkosze łamania głowy Fik Kamil Katarzyna Szewczyk finalista miejski
Rozkosze łamania głowy Błażej Oleksiak
Małgorzata Rudnicka finalista miejski
Rozkosze łamania głowy Alicja Kaufmann Małgorzata Rudnicka finalista miejski
Walentynki literackie
Joanna Jamrozy
Paulina Przygocka Katarzyna Dziki
Ewa Książek I miejsce miejski
Tolkienada Michał Paździorko, Marek Trzeciakiewicz
Ewa Książek III miejsce miejski
Konkurs Wiedzy o Antyku
Arkadiusz Sokal Dawid Szyja
Joanna Krzemień II miejsce miejski
Gimnazjalista tłumaczy
Łukasz Augustyniak
Agnieszka Gąsiorek
wyróżnienie miejski
Śląska Ojczyzna Polszczyzna
Monika Dejas
Małgorzata Trzeciakiewicz
III miejsce miejski
Śląska Ojczyzna Polszczyzna Dorota Kostorz
Beata Kaczmarczyk
wyróżnienie miejski
Konkurs teatralny "Pół żartem, pół serio"
klasa I D
Elżbieta Ordowska
II miejsce rejonowy
Sportowe strofy
Olga Białousow
Elżbieta Ordowska I miejsce miejski

 

Osiągnięcia w konkursach plastycznych

 

Nazwa konkursu Nazwisko i imię ucznia Opiekun Miejsce Ranga
Święta Jadwiga - królowa Polski
Joanna Jamrozy Beata Stelmach
wyróżnienie ogólnopolski
Święta Jadwiga - królowa Polski Sandra Górnik
Beata Stelmach wyróżnienie ogólnopolski
Polska biało-czerwona (pod patronatem Ministra Edukacji i Marszałka Senatu
Julia Janiszewska
Beata Stelmach nagroda- m.in. zwiedzanie Sejmu i Senatu
ogólnopolski
Polska biało-czerwona (pod patronatem Ministra Edukacji i Marszałka Senatu Agata Koclęga
Beata Stelmach nagroda- m.in. zwiedzanie Sejmu i Senatu ogólnopolski
"Kreatywna pocztówka" (pod patronatem prof. J. Buzka)
Katarzyna Nowak
Beata Stelmach I miejsce- wyjazd do Brukseli
wojewódzki
"Kreatywna pocztówka" (pod patronatem prof. J. Buzka) Klaudia Sajdak
Beata Stelmach II miejsce
wojewódzki
"Kreatywna pocztówka" (pod patronatem prof. J. Buzka) Agata Koclęga Beata Stelmach I miejsce- głosowanie internetowe
wojewódzki
Polska edycja Fascination of plants day
Paulina Jurek
Beata Stelmach III miejsce wojewódzki
Światowy dzień AIDS
Karolina Kula
Beata Stelmach II miejsce wojewódzki
Śladami Gustawa Morcinka Dominika Kamińska
Beata Stelmach I miejsce powiatowy
Śladami Gustawa Morcinka Joanna Jamrozy Beata Stelmach wyróżnienie powiatowy
Śladami Gustawa Morcinka Magdalena Szczepańska
Beata Stelmach wyróżnienie powiatowy
Konkurs na wykonanie oryginalnej pisanki
Agata Koclęga Beata Stelmach II miejsce powiatowy
Biblioteka w moich oczach
Marcin Długajczyk
Beata Stelmach III miejsce miejski
Zabawka wykonana z odpadów papierowych
Karolina Kula
Klaudia Sajdak
Beata Stelmach II miejsce miejski
Konkurs twórczości własnej
Klaudia Blaut
Beata Stelmach II miejsce praca plastyczna
miejski
Konkurs twórczości własnej Karolina Brzozowska
Beata Stelmach III miejsce praca plastyczna miejski
Konkurs twórczości własnej Daniel Bartecki
Beata Stelmach III miejsce fotografia miejski
Konkurs na ciekawą kartkę bożonarodzeniową
Katarzyna Kojs
Beata Stelmach wyróżnienie miejski

Copyrights © 2017 r. Gimnazjum numer 5 w Mysłowicach [ALL RIGHTS RESERVED]