Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2013/2014

Nazwa konkursu

Nazwisko i imię ucznia

Opiekun

Miejsce

Ranga



Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z WOS-u


Sonia Janeczek


Joanna Krzemień

laureat

wojewódzki


Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii

Adam Siupka

Danuta Standziak

finalista

wojewódzki


Konkurs fotograficzny "Energię czerpię z wody"
Marcin Żak
Beata Stelmach laureat ogólnopolski
Konkurs Malarski "Zagłębie - kraina bajek, podań i legend"
Weronika Stanek
Beata Stelmach wyróżnienie ogólnopolski
"Morski świat przyszłości"
Karolina Brzozowska
Beata Stelmach wyróżnienie ogólnopolski
Wojewódzki konkurs fotograficzny "Jestem stąd" Katarzyna Poliwczak
Beata Stelmach I miejsce wojewódzki
„Oryginalna pisanka wielkanocna”

Kamila Kędzierska

Łukasz Dejas

Beata Stelmach I miejsce wojewódzki

Gustaw Morcinek piewca śląskich tradycji

Alicja Jędrzejczyk

Beata Stelmach

II miejsce

wojewódzki


Nie daj szansy AIDS
Klaudia Sajdak
Beata Stelmach wyróżnienie wojewódzki
„Śląska Ojczyzna
Polszczyzna”
Szymon Wróbel Ilona Wróbel I miejsce wojewódzki
„Turniej jednego
aktora” „Pół żartem,
pół serio”
Szymon Wróbel Ilona Wróbel;
Małgorzata
Trzeciakiewicz
I miejsce wojewódzki
Julian Tuwim znany i nieznany

Agnieszka Standziak

Monika Sitko

Beata Stelmach

I miejsce


II miejsce

powiatowy
„Tradycje śląskie wczoraj i dziś - śląskie kroszonki, stroik wielkanocny”

Sandra Klin

Mateusz Wudecki

Beata Stelmach

II miejsce


III miejsce

powiatowy
Muzyczne Tête-à-tête z angielskim Szymon Wróbel

Marta Klus

Ilona Wróbel

III miejsce rejonowy
„Mały OKR 2014” Szymon Wróbel Ilona Wróbel;
Małgorzata
Trzeciakiewicz
I miejsce rejonowy
„Mały OKR 2014” Szymon Wróbel Ilona Wróbel;
Małgorzata
Trzeciakiewicz
I miejsce miejski
Konkurs Informatyczny "Comic Top 10"
Daniel Bartecki
Anna Sygut
I miejsce powiatowy
Anioł dla Ciebie

Karolina Kostorz


Marta Kuś

Beata Stelmach

I miejsce


wyróżnienie

miejski
Konkurs wiedzy o Mysłowicach Katarzyna Roik Wojciech Bogucki Ewa Książek II miejsce miejski

Rozkosze łamania głowy

Julia Hoinkis
Katarzyna Szewczyk
awans do II etapu
miejski

Rozkosze łamania głowy

Katarzyna Romańczyk
Agata Kansy
awans do II etapu miejski
Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców

Cichoń Szymon

Orzełek Dominik

Bożek Patryk

Wasyl Marek

Heretyk Jakub

Trzeciakiewicz Marek

Łukasz Pękala IV miejsce rejonowy
Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt

Stanek Weronika

Hajduła Martyna

Cebrat Paulina

Kula Karolina

Langer Agnieszka

Kokot Wiktoria
Łukasz Pękala III miejsce rejonowy

Sztafetowe Biegi Przełajowe chłopców

Cichoń Szymon

Orzełek Dominik

Bożek Patryk

Wasyl Marek

Heretyk Jakub

Chwałek Mikołaj

 

Łukasz Pękala II miejsce miejski
Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt

Stanek Weronika

Hajduła Martyna

Cebrat Paulina

Kula Karolina

Langer Agnieszka

Brzozowska Karolina
Łukasz Pękala II miejsce miejski

Koszykówka dziewcząt

Smentek Paulina

Sochacka Aleksandra

Kaufmann Alicja

Kojs Katarzyna

Kostorz Dorota

Wróbel Natalia

Brąclik Sandra

Szoen Aleksandra
Łukasz Pękala I miejsce miejski

Koszykówka chłopców

Netiacha Paweł

Wasyl Marek

Mol Michał

Cyran Łukasz

Szyja Dawid

Bogucki Wojciech

Cieleban Paweł

Trzeciakiewicz Marek

Orzełek Dominik

Łukasz Pękala Tomasz Kręgiel
III miejsce miejski

Tenis stołowy

 

Paluch Łukasz

Gacek Wiktoria

Tomasz Kręgiel III miejsce miejski
Siatkówka dziewcząt

Kula Karolina

Kula Katarzyna

Łasek Sandra

Biolik Kinga

Kostorz Dorota

Skrzydło Małgorzata

Elżbieta Śliwa IV miejsce miejski
Siatkówka chłopców

Netiacha Paweł

Kudera Łukasz

Mol Michał

Szyja Dawid

Trzeciakiewicz Marek

Cyran Łukasz

Klus Jędrzej

Orzełek Dominik
Łukasz Pękala III miejsce miejski

Piłka nożna

(halowy turniej – ferie zimowe)

Netiacha Paweł

Jendyczek Mateusz

Orzełek Dominik

Heretyk Jakub

Wasyl Marek

Cieleban Paweł

Szyja Dawid

Łukasz Pękala I miejsce miejski

 

Nie daj szansy AIDS


Copyrights © 2017 r. Gimnazjum numer 5 w Mysłowicach [ALL RIGHTS RESERVED]