Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym2007/2008

• Joanna Niemczyk laureatka olimpiady matematycznej (Katarzyna Szewczyk).

• Żak Tomasz finalista olimpiady geograficznej (Magdalena Malicka)

• Jankowski Romuald (kl. III a) - III miejsce w konkursie "Gimnazjaliści na start" (Małgorzata Rudnicka)

• Marcin Standziak (kl. III a) - I miejsce w konkursie "Fizomat" (Agata Kansy)

Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie biorą udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur". W tym roku osiągnęli wyniki:

1. Joanna Niemczyk (kl. III d) - wyróżnienie II stopnia - 21 miejsce w regionie, 2 miejsce w powiecie.

2. Sajdak Kinga (kl. I d) - wyróżnienie II stopnie - 19 miejsce w regionie, 1 miejsce w powiecie.

3. Świerczyna Robert (kl. I d) - wyróżnienie II stopnia - 20 miejsce w regionie, 2 miejsce w powiecie.

4. Pypłacz Magdalena (kl. I d) - wyróżnienie II stopnia - 32 miejsce w regionie, 3 miejsce w powiecie.