Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2009/2010

KONKURSY W ROKU SZKOLNYM 2009/2010

Temat konkursu

Uzyskane miejsce i uczniowie

Status konkursu

Opiekun

Matematyczny

Kinga Sajdak- laureatka

Magdalena Pypłacz- finalistka

wojewódzki

Katarzyna Szewczyk

Chemiczny

Kinga Sajdak - laureatka

wojewódzki

Agata Kansy

Przegląd Małych Form Teatralnych w teatrze Korez

3 miejsce Paulina Sarna

wojewódzki

Elżbieta Ordowska

HIV i AIDS nie zna granic

1 Miejsce Kinga Szymańska

wojewódzki

Beata Stelmach

Plakat- 70 rocznica Zbrodni Katyńskiej

1 miejsce Magdalena Staszek

ogólnopolski

Beata Stelmach

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

Nagroda 2 stopnia

Sajdak Kinga, Stanik Szymon Kawa Waldemar Bartnicki Aleksander Ługowski Adam

ogólnopolski

Katarzyna Szewczyk

Małgorzata Rudnicka

Kolegium nauczycielskie w Bytomiu – „Wiosenne impresje

1 miejsce Agnieszka Jamrozy

2 miejsce Monika Gwóźdź

wojewódzki

Beata Stelmach

Chemiczny

2 etap Magdalena Pypłacz

wojewódzki

Ewa Małecka

Konkurs na prezentację multimedialną „ Płeć a tytoń”

Laureat Bartłomiej Sroka

wojewódzki

Ewa Małecka

„Ja i moje gimnazjum”

Wyróżnienie Magdalena Pypłacz Magdalena Hauk

powiatowy

Anna Sygut

Nie daj szansy AIDS

5 miejsce Aneta Bończyk

rejonowy

Urszula Matłachowska

„Trójkąt trzech cesarzy wczoraj i dziś”

1 miejsce Kinga Sajdak Marta Szyja Katarzyna Myrda

rejonowy

Joanna Krzemień

II Powiatowy konkurs „Wielkanocna Pisanka”

1 miejsce Marta Solecka Bartłomiej Sroka 3 miejsce Natalia Stępień

powiatowy

Beata Stelmach

Konkurs z Języka

Angielskiego „Fox 2010r.”

1 miejsce Stanik Szymon 2 miejsce Kawa Waldemar

rejonowy

Marta Klus

Biblijny

2 miejsce Małgorzata Bogucka 3 miejsce Wojciech Abucewicz

rejonowy

Elżbieta Czaplińska

Wiedza o Antyku

2 miejsce Justyna Sitko, Aleksandra Piechota

miejski

Danuta Standziak

Wiedza o Mysłowicach

2 miejsce AnnaMaria Natkaniec Katarzyna Myrda Marta Szyja 5 miejsce Jędrzej Silski Sara Segmund Kamil Cyran

miejski

Joanna Krzemień

Nobliści w Mysłowicach

2 miejsce Paulina Sarna

miejski

Elżbieta Ordowska

Chopinowskie pejzaże

1 miejsce Katarzyna Śniegulska, 2 miejsce Tomasz Rutkowski , Eliza Kamieńska, 3 miejsce Samuel Krzanowski

miejski

Beata Stelmach

W obronie życia nienarodzonego Gimnazjum nr 2 w Lędzinach

2 miejsce Katarzyna Śniegulska

rejonowy

Beata Stelmach

Gimnazjada

matematyczno – przyrodnicza

2 miejsce AnnaMaria Natkaniec Magdalena Pypłacz Kinga Sajdak

miejski

Agata Kansy

Wiedza o UK i Irlandii

2 miejsce Katarzyna Staszek Katarzyna Tuszyńska

miejski

Joanna Pająk

Piosenka angielska (duet)

2 miejsce Karolina Szyndler Samuel Krzanowski

miejski

Iwona Wróbel

Ekologiczny

1 miejsce Magdalena Pypłacz 2 miejsce Bartłomiej Sroka

miejski

Bożena Jaworska

Walentynki literackie (czytelniczy)

III miejsce

Annamaria Natkaniec Izabela Cyran Katarzyna Tuszyńska

miejski

Ewa Ksiązek

Piłka siatkowa

Dziewczęta 4 miejsce

miejski

Elżbieta Śliwa

Piłka siatkowa

Chłopcy 4 miejsce

miejski

Piotr Błaszczak

Tenis stołowy

Dziewczęta 2 miejsce

miejski

Łukasz Pękala

Tenis stołowy

Chłopcy 4 miejsce

miejski

Łukasz Pękala

Koszykówka

Chłopcy 4 miejsce

miejski

Piotr Błaszczak

Koszykówka

Dziewczęta 4 miejsce

miejski

Elżbieta Śliwa

Piłka ręczna

Dziewczęta 3 miejsce

miejski

Elżbieta Śliwa

Piłka ręczna

Chłopcy 4 miejsce

miejski

Piotr Błaszczak

Pływanie

Dziewczęta 3 miejsce

miejski

Aleksandra Hilus

Pływanie

Chłopcy 4 miejsce

miejski

Aleksandra Hilus

Rozkosze łamania głowy

Finaliści: Aleksander Bartnicki Agnieszka Jamrozy Patryk Długajczyk

miejski

Katarzyna Szewczyk

„Smutek jest przepaścią, w której może wszystko utonąć a pociech jest podaną dłonią, która wyciąga z przepaści. My mamy wyciągać z przepaści a nie popychać w nią”

2 miejsce Karolina Koscielniak wyróżnienia: Aleksandra Piechota Damian Długajczyk Natalia Abramowicz

miejski

Beata Stelmach

Lekkoatletyka

Chłopcy 6 miejsce

miejski

T. Pękala

Lekkoatletyka

Dziewczęta 4 miejsce

miejski

P. Błaszczak

Konkurs Miejski na Monolog Śląski

Justyna Sitko- 2 miejsce

miejski

Małgorzata Trzeciakiewicz

Finał Miejskiego Konkursu Recytatorskiego w Gwarze Śląskiej

Justyna Sitko - finał


Copyrights © 2017 r. Gimnazjum numer 5 w Mysłowicach [ALL RIGHTS RESERVED]