Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2010/2011


Nazwa konkursu

Uzyskane miejsce i uczniowie

Status konkursu

Opiekun

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii

Kawa Waldemar - laureat
Wiśniewska Natalia - finalistka

wojewódzki

mgr D. Standziak

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

Stanik Szymon - finalista

wojewódzki

mgr K. Szewczyk

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

Kawa Waldemar - finalista

wojewódzki

mgr B. Kaczmarczyk

Rozkosze Łamania Głowy

Stanik Szymon - I miejsce

wojewódzki

mgr K. Szewczyk

Gimnazjada Rejonowa

Agnieszka Jamrozy, Roksana Wiśniewska, Gabriel Korycki I miejsce

rejonowy

nauczyciele przedmiotów matematyczno- przyrodniczych

Międzynarodowy konkurs matematyczny Kangur

Łukasz Stanik - wynik bardzo dobry

międzynarodowy

mgr A. Kansy

Wędrówki z piórem

Natalia Abramowicz - wyróżnienie

ogólnopolski

mgr E. Ordowska

Konkurs Małych Form Teatralnych

Grupa teatralna „Balbina”- III miejsce

wojewódzki

mgr E. Czaplińska

Konkurs na stronę internetową

Abucewicz Wojciech, Bartnicki Aleksander- III miejsce

ogólnopolski

mgr A. Sygut

Ja i moje gimnazjum

Majka Angelika, Stępień Natalia - wyróżnienie

rejonowy

mgr A. Sygut

Konkurs na stronę internetową

Waldemra Kawa, Radosław Myszka- wyróżnienie

ogólnopolski

mgr E. Małecka

Konkurs na prezentację multimedialną

Bartłomiej Sroka-
I miejsce

wojewódzki

mgr E. Małecka

VIII powiatowy turniej wiedzy matematycznej

Szymon Stanik, Waldemar Kawa - II miejsce

powiatowy

mgr K. Szewczyk

Ogólnopolska olimpiada zdrowego stylu życia

Jakub Matłachowski - V miejsce

rejonowy

mgr U. Matłachowska

Konkurs Historyczny „Trójkąt Trzech Cesarzy wczoraj i dziś”

Kamila Misiarczyk, Patrycja Kasprzak, Magdalena Wróbel- III miejsce

regionalny

mgr J. Krzemień

Konkurs wiedzy o antyku

J. Jamrozy, M. Iciek - Imiejsce

miejski

mgr J. Krzemień

Rejonowe Mistrzostwa Drużyn Sanitarnych

Szkolne Koło PCK - II miejsce

rejonowy

mgr U. Matłachowska

Stan wojenny na Górnym Śląsku

M. Solecka- II miejsce, A. Chmiel, U. Mitka- wyróżnienia

wojewódzki

mgr B. Stelmach

Konkurs biblijny

M. Bogucka- I miejsce, A. Jamrozy- II miejsce

rejonowy

mgr E. Czaplińska

Gimnazjalista Ratownik

D. Długajczyk, K. Misiarczyk, M. Milanowska- II miejsce

miejski

mgr U. Matłachowska

HIV i AIDS nie zna granic

M. Solecka - I miejsce

wojewódzki mgr B. Stelmach

Krwiodawca w oczach dziecka

P. Sokołowski - I miejsce

miejski

mgr B. Stelmach

Z modą przez wieki i przez świat

D. Galas- II miejsce, K. Łukowski- III miejsce, M. Hołownia, P. Długajczyk, J. Sitko- wyróżnienia

miejski mgr B. Stelmach

Boże Narodzenie w sztuce – Stajenka Bożonarodzeniowa

P. Długajczyk - I miejsce, A. Kuraszewska - II miejsce, S. Garcarzyk - III miejsce

powiatowy

mgr B. Stelmach

Stroik wielkanocny

K. Trząska- III miejsce

powiatowy mgr B. Stelmach

Kroszonka wielkanocna

B. Sroka-wyróżnienie

powiatowy mgr B. Stelmach
Biżuteria wielkanocna

M. Solecka - wyróżnienie

powiatowy mgr B. Stelmach

Osiągnięcia sportowe uczniów w roku szkolnym 2010/2011

- II miejsce w turnieju piłki nożnej

- III miejsce chłopców i II dziewcząt w miejskim turnieju szachowym

- II miejsce dziewcząt i IV miejsce chłopców w turnieju tenisa stołowego

- I miejsce chłopców i dziewcząt w zawodach lekkoatletycznych

- VII miejsce  w wojewódzkich zawodach lekkoatletycznych szkół gimnazjalnych

- II miejsce chłopców i III dziewcząt w miejskich zawodach pływackich

I miejsce w mistrzostwach miasta Mysłowice w sztafetowych biegach przełajowych w kategorii dziewcząt i chłopców

I miejsce w zawodach rejonowych (miasto Katowice i Mysłowice) w sztafetowych biegach przełajowych w kategorii dziewcząt i chłopców

XI miejsce w finale gimnazjady młodzieży szkolnej województwa śląskiego w sztafetowych biegach przełajowych w Rudzie Śląskiej w kategorii dziewcząt

XIV miejsce w finale gimnazjady młodzieży szkolnej województwa śląskiego w sztafetowych biegach przełajowych w Rudzie Śląskiej w kategorii chłopców

LINK: http://slaskiszs.republika.pl/wyniki/gimnazjada_biegi_przelajowe.pdf


Zajęcie II miejsca w kategorii chłopców przez Kamila Kasińskiego w pierwszym z siedmiu biegów wchodzących w skład Młodzieżowych Biegów Przełajowych o Puchar Prezesa MOSIR Mysłowice

Zajęcie III miejsca w kategorii dziewcząt przez Jolę Król w pierwszym z siedmiu biegów wchodzących w skład Młodzieżowych Biegów Przełajowych o Puchar Prezesa MOSIR Mysłowice

LINK: http://www.mosir.myslowice.pl/lekka_atletyka/mbp.php


Copyrights © 2017 r. Gimnazjum numer 5 w Mysłowicach [ALL RIGHTS RESERVED]