Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2014/2015


Nazwa konkursu

Nazwisko i imię ucznia

Opiekun

Miejsce

Ranga



Konkurs Plastyczny "Świat wokół mnie"


Patryk Bożek


Beata Stelmach

laureat

ogólnopolski


Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii

Katarzyna Romańczyk

Ewa Małecka

laureat

wojewódzki


Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego Dawid Szyja Monika Marek finalista wojewódzki
Olimpiada Matematyczna Gimnazjalistów "OMG"
Katarzyna Romańczyk Agata Kansy
II etap
ogólnopolski
"Mieszkam w Beskidach" Agnieszka Langer Beata Stelmach II miejsce międzynarodowy
"Mieszkam w Beskidach" Łukasz Dejas, Bartłomiej Waśko, Martyna Przegendza, Joanna Rozynek Beata Stelmach wyróżnienia międzynarodowy
"Damska torebka" Bartosz Kula Beata Stelmach laureat międzywojewódzki
"Damska torebka" Julia Kisio Beata Stelmach III miejsce międzywojewódzki
"Damska torebka" Wiktoria Rozkosz Beata Stelmach wyróżnienie międzywojewódzki
Pisanka wykonana metodą tradycyjną - kroszonka śląska" Natalia Drosio Beata Stelmach II miejsce wojewódzki
"W życiu jak w tańcu, każdy krok ma znaczenie"
Martyna Przegendza
Beata Stelmach I miejsce wojewódzki
"Eco- Art
A future we dream"
Kamila Kędzierska Beata Stelmach I miejsce wojewódzki
"Eco- Art
A future we dream"
Agnieszka Langer Beata Stelmach II miejsce wojewódzki
"Eco- Art
A future we dream"
Paulina Dyląg Beata Stelmach III miejsce wojewódzki
"Tradycje śląskie wczoraj i dziś" Dawid Kras Beata Stelmach II miejsce powiatowy
"Niezwykłe zdjęcie naszego rejonu" Marta Kubiak Beata Stelmach wyróżnienie powiatowy
Sztafetowe biegi przełajowe chłopców

1.Bożek Patryk
2. Chwałek Mikołaj
3. Maciejewski Stanisław
4. Góralski Karol
5. Trzeciakiewicz Marek
6. Fiszer Oskar
7. Szyja Dawid

Łukasz Pękala I miejsce wojewódzki
Rejonowy Konkurs Biblijny
Agnieszka Kawa
Elżbieta Czaplińska
I miejsce rejonowy
Rejonowy Konkurs Biblijny Katarzyna Romańczyk Elżbieta Czaplińska III miejsce rejonowy
Sztafetowe biegi przełajowe chłopców 1.Bożek Patryk
2. Chwałek Mikołaj
3. Maciejewski Stanisław
4. Góralski Karol
5. Trzeciakiewicz Marek
6. Fiszer Oskar
7. Szyja Dawid
Łukasz Pękala

I miejsce



I miejsce

rejonowy



miejski

Powiatowy konkurs plastyczny "Oryginalna zakładka do książki" Martyna Przegendza Beata Stelmach I miejsce powiatowy
Powiatowy konkurs plastyczny "Oryginalna zakładka do książki" Agata Koclęga Beata Stelmach III miejsce powiatowy
Powiatowy konkurs plastyczny "Oryginalna zakładka do książki" Wiktoria Rozkosz Beata Stelmach wyróżnienie powiatowy
Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia
Agata Koclęga Urszula Matłachowska
II miejsce rejonowy
Gimnazjalista tłumaczy Dawid Szyja Monika Marek I miejsce miejski
Gimnazjalista tłumaczy Weronika Pięta
Monika Marek II miejsce miejski
Gimnazjalista tłumaczy Izabela Szyja
Monika Marek III miejsce miejski
Mały Memoriał im. Jerzego Chromika w biegach przełajowych 1.Bożek Patryk
2. Chwałek Mikołaj
3. Maciejewski Stanisław
4. Góralski Karol
5. Trzeciakiewicz Marek
6. Fiszer Oskar
7. Szyja Dawid
8. Rafat Szymnon
Łukasz Pękala/Elżbieta Śliwa
II miejsce miejski
Tenis stołowy chłopców 1. Głąb Dawid
2. Kiełbasa Wiktor
Tomasz Kręgiel III miejsce miejski
Koszykówka chłopców 1. Cieleban Paweł
2. Fiszer Oskar
3. Trzeciakiewicz Marek
4. Szyja Dawid
5. Długajczyk Kamil
6. Klus Jędrzej
7. Kaufmann Michał
8. Kozera Michał
9. Chwastek Daniel
10. Ciesielski Sebastian
Łukasz Pękala III miejsce miejski
Pływanie chłopców 1. Klus Jędrzej
2. Kiełbasa Wiktor
3. Trzeciakiewicz Marek
4. Dyrszka Szymon
Łukasz Pękala III miejsce miejski
Zakładka do książki Wiktoria Rozkosz Beata Stelmach wyróżnienie miejski
Mały OKR - Konkurs Recytatorski Arkadiusz Sokal Elżbieta Ordowska I miejsce etap miejski
Konkurs dziennikarski Bartosz Kasprzak Elżbieta Ordowska wyróżnienie miejski
Konkurs dziennikarski Arkadiusz Sokal Elżbieta Ordowska I miejsce miejski


„Mieszkam w Beskidach”

Copyrights © 2017 r. Gimnazjum numer 5 w Mysłowicach [ALL RIGHTS RESERVED]