Akcja Zdrowe Śniadanie

We wtorek w Szkole Podstawowej nr 15 im. Alfreda Szklarskiego z Oddziałami Dwujęzycznymi odbyła się akcja Zdrowe Śniadanie. Akcja odbyła się w obydwu budynkach szkoły.
W budynku przy ulicy Dzierżonia dzieci i młodzież wspólnie z wychowawcami przygotowali zdrowe posiłki, które później wspólnie spożyli na szkolnym boisku. Akcja była okazją do promowania zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia. Nauczyciele przypomnieli uczniom, jak ważne jest spożywanie dobrze zbilansowanych posiłków w określonych porach.
Nauczyciele dziękują rodzicom dzieci za zakupienie produktów do zdrowego śniadania.

Po zakończeniu jakże pysznego posiłku część osób postanowiła, że dobrze odżywiona i pełna energii może zatańczyć wspólnie „Belgijkę”.